…Пороблено

-Бандера — Шухевич- Крим-Свобода?
 
Донецький апеляційний адмінсуд визнав незаконним указ президента про присвоєння звання Героя України головнокомандуючому УПА Роману Шухевичу… Правда це «вчасне» рішення  потрапило під уламки іншої інформаційної бомби, яку донецький Дон і російський Медвед взірвали в Харкові …
 
Ніколи не будучи євроатлантистом, прихильником НАТО  і іншої військово-геополітично- стратегічної муті, з жалем констатую: найближча глобальна перспектива України — бути країною-обслуговуючим персоналом … Та, як наші жіночки прибирали за старими італійками, та як наші вуйки фігачили на будівництвах від Владивостока  до Лісабону – тепер всією демократичною нацією будемо прати російські партянки (як співав Утьосов) у Чорного моря …
 
Звичайно – в умовах кризи,  умовні 40 млрд. умовних долярів скидки для  української економіки( для олігархів? ) це хороша ціна. Уміють донєцкіє торгуватись… 
 
Що виграла Росія? Стратегічний вплив на «нічийний» (після конфлікту США і Туреччини) Чорноморський регіон, перспективи монополії  всього комплексу  постачання газу до «старушки Європи», право на «дорадчий голос» в новій «дружній» українській владі, можливість практичного ребрендінгу  старих – добрих міфів типу Третього Риму, якоїсь умовної панславістської парадигми чи Консервативної  Революції, прямий військовий вплив на острів(Аксьонов) Крим, поглинання ласих шматків української економіки … І ще, і ще…
 
В чому виграш України? Чесно кажучи, незнаю! Всі бонуси від газового договору будуть поділеними між олігархами – прямими власниками  великих підприємств, та правлячої бюрократією, яка додерибанить  все те, що не дістанеться олігархам…
 
Весь перебіг подій говорить про початок активної фази проекту «керованої демократії»  в Україні. Зачистка в ЗМІ (деякі уже впали, не чекаючи пострілу, інші заздалегідь  здалися в полон ), побудова вертикалі влади на основі Партії Регіонів (такого не було з часів СРСР), коаліція тушок в Раді … Суспільство, змучене перманентними виборами, тотальною бідністю  «схавало Всьо» . 
 
Для мене особисто цікаво — чи «стабільність» без свободи це сіль українського сьогодення?  Чи знову …Пороблено
 
 

5 коментарів

Ігор Гамаль
Підтримую в кожному слові!

Але це все було очікувано. Головне, які будуть наступні кроки ПР. Наскільки вони хочуть наблизитись до Росії?
Святослав Вишинський
Великий бізнес не потребує політичного наближення до когось per se, великий бізнес потребує вигідних умов для власного розвитку. В т.ч. й українська економіка загалом, яка є синонімом цього бізнесу.
Ігор Гамаль
Саме ж наближення і може бути поштовхом в бізнесі. Росія може собі це дозволити.
Ростислав Канюченко
Я би не сказав, що сучасна українська економіка є синонімом великого бізнесу. Те, що зараз добре для великого бізнесу — воно добре для власників великого бізнесу, і далеко не завжди добре для економіки України, тобто для нас із вами.
Ростислав Канюченко
Проблема в тому, що більшість кожного прошарку нашого суспільства готова до тоталітаризму в тій чи іншій формі. Найпростіший люд хоче щоб «ну теперь у нас поезда вовремя приходят», середній клас хоче щоб хтось прийшов і навів порядок, «еліта» хоче затвердрити свої елітні позиції. Навіть ті, хто патріотично-налаштовані, вважають що треба щоб у влади була справді сильна людина, яка всіх порозганяє. Тому то суспільство і сприйме проект «керованої демократії».
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте