Михайло Шморгун
Рейтинг
+1423.15
Сила
4592.16

Михайло Шморгун

m-shmorgun

avatar
Якщо Вас конкретно цікавить Львівська Стрічка, можете додати ряд ключових слів (тегів).… Якщо варто ще щось додати — я оперативно додам, щоб Львівська стрічка «копала глибше».

Звертайтесь на ФБ www.facebook.com/misha.shmorgun. Ми зараз активно працюємо над Стрічкою, нам не вистачає якісного фідбека від фахівців.
Останній раз відредаговано
avatar
avatar
Всі медалі і нагороди — така фігня по зрівнянню з дійсно важливими речами, як то Любов, Дружба і Віра…
avatar
Останнє речення — 5 балів)
avatar
Подивимось. Може побють кого на першій сесії…
avatar
Аналітика в тексті.
Правда жизні — в коментарях)))
avatar
Є такий термін, як «зашквар». Люба більшість з Рідним містом — це зашквар. Обдурити бабушок, купляти студєнтіків, популізм, тушки, регіонали, бандюки. Всьо разом — Рідне місто.
І підтримувати їх — це взагалі інтелектуальний мазохізм)
avatar
Білик блін голоси скуповув… Якщо зараз хтось напише, що він цього не робив — це буде некоректно і неправильно.
Порушив закон — хай тебе пресує правоохоронна машина. Іншим неповадно буде…
avatar
Модератори сайту притримуються різних політичних поглядів. Іноді протилежних. Коментар ніхто терти не буде, бо єдина цінність, яка точно обєднує модераторів -свобода висловлювань.
Єдине зауваження — будьте терпимі до людей, які знаходяться в епіцентрі події. Їх свідомість діє реактивно, а не аналітично. В цьому і сила. В цьому і слабкість.)))
avatar
Многоходовчка.Тіпа написав Мішка, а насправді хтось непонятний…
avatar
Уж краще Каспрук ніж Ваші
avatar
всьо плохо.
avatar
Хороша стаття. Дякую!
avatar
Ми з Максом там іноді бували) Як для Сторожинецьких рєбят — нормально!
Дін, попроси хлопців, чогоь їхнього приготувати… Мастєр клас так сказать…
Останній раз відредаговано
avatar
шо да, то да…
avatar
Нє вєрю…
avatar
Тонко.
avatar
Хороший ефір Свята!
avatar
Просто Анатоліч проблема не в арабах чи неграх, чи китайцях, а у головах людей. Ти настільки гарно розбираєшся у справах брудних політичних воєн, що забуваєш про те, що їх закони у «нормальному світі» є недієвими та контрпродуктивними. Твій романтичний ідеалізм уже років 10 є не актуальним поза дискурсом містечкової політичної війни. В уявному світі хтось може опиратися глобалізації, в реальному ж — з цього процесу треба отримувати зиск і взаємну вигоду. Такшо інтервю я навів лиш для того, щоб показати, що за 7 років Ти ніфіга не змінився. Добре це чи погано — не мені вирішувати. Але…
Останній раз відредаговано
avatar
– Хотів би ти жити серед собі подібних?
– Це було б краще, ніж жити в тому, в чому живемо зараз. Як не прикро, але часто доводиться «переступати через себе» і грати за правилами суспільства злодіїв, яке тебе оточує.

– Яке воно – ідеальне суспільство для тебе?
– Я прихильник жорсткої диктатури. Багатьом це не сподобається, але поділяю ідеї німецького націонал-соціалізму. Мені не потрібна роль вождя, згоден бути маленьким пішаком і виконувати чітко визначені функції. Вважаю справедливими міжнаціональні конфлікти: вижити повинні лише найсильніші нації. Відверто не люблю негрів, особливо, коли вони нахабно поводяться в нашому місті. Нехай це пафосно, але для «очистки» держави потрібно, щоб проливалася кров. Тому за потреби можу взяти зброю до рук. Любов, що робить сильним і слабким…

– Ти – людина емоційна?
– Я – Скорпіон за гороскопом. Такі люди вміють пристрасно кохати і так само ненавидіти. Постійно когось «дістаю», але найчастіше – себе. Зопалу роблю дурниці. Можу «послати» або вдарити. Іноді почуваюся погано, хоч «на стінку вилазь». Але іншим бути не хочу.

– Не секрет, що ти частенько випиваєш. Навіщо тобі це?
– Творчим людям часто потрібен якийсь допінг. Для когось це – наркотики, для мене – алкоголь. Тоді в голові з’являються нові ідеї, сюжети, світ бачу по-іншому. Кину пити хіба тоді, коли якась жінка «візьме мене в руки».

Источник: versii.cv.ua/osobystosti/zhorstokyj-skorpion-z-laskavymy-ochyma/1004.html